Ранкова зустріч. Знайомство

Перша ранкова зустріч була на тему «Знайомство». Учні повинні були на першій половині аркуша намалювати себе, а на другій – пору року, коли вони народилися. Після того учні ділилися на групи за порами року і презентували свої роботи.

          весна1  зима1  літо1  осінь1

Ранкова зустріч. Моє захоплення

На ранковій зустрічі на тему «Моє захоплення» учні проводили гру в колі «Павутинка». Тримаючи в руках клубочок ниток, перший учень називає своє захоплення і кидає клубок будь-кому навпроти. Той, у кого опинився клубок, продовжує те ж саме. Коли клубок доходить до останнього учня, його повертають назад, називаючи захоплення того, хто тобі його кинув. Таким чином розплутують павутину.

       клубочок1   павутинка2

Я досліджую світ

На уроці «Я досліджую світ» учні створювали лепбук «Пригоди краплі». Кожна група виконувала певні завдання: розгадували ребуси, вивчали стани води в природі, утворювали прислів’я, знайомилися з водоймами України, вчилися цінувати і берегти воду, вивчали правила безпеки на воді.

       1  2  

З інтегрованого курсу «Я досліджую світ» я проводила ранкову зустріч на тему «Безпека на дорозі». Діти проводили гру в колі «Привітання осінніх листочків», пригадували кольори осінніх листочків і асоціювали їх з кольорами світлофора, проводили рухливу гру «Світлофор».

Фрагмент уроку «Безпека на дорозі»

Математика

При вивченні теми «Об’ємні геометричні фігури» учні в групах складали об’ємні геометричні фігури, грали гру «Математичний дощик», у якій кожний учень обчислював вираз, написаний на краплі, і прикріплював під тією хмаринкою, на якій був записаний результат. Після того ділилися на групи «Хмаринки» і складали з пазлів склад числа, який дорівнював номеру їхньої хмаринки.

 fihu      MD

pazl

Читання

Сидячи на килимку, учні слухають казку «Солом’яний бичок», яку читає вчитель. Потім вони діляться на групи і розфарбовують пазли. Представники груп прикріплюють частини на дошці і складають солом’яного бичка.

1 chut    2cht

3cht

Фізкультура

На уроці фізичної культури учні грають різні розвивальні ігри, наприклад, боулінг, містечка, вчаться закидати кільця, влучати у ціль, попадати м’ячиком у кошик. При цьому використовують знання з математики, підраховуючи свої очки.

1fiz    2fiz

3fiz

 

Вчитель: Прокопів В. В.

 

08.jpg

Корисні посилання

 • Калуш

  Газета Вікна - завжди актуальні новини - Калуш

  Інформаційний портал Калуша

 • Освіта

  Управління освіти Калуської міської ради

  NUSchool

   

 • Новини

Увійти

Вхід на сайт

Логін *
Пароль *