Вшанування життя й творчості Кобзаря давно стало доброю традицією нашої школи.А тому з 4 до 13 березня 2019 року проходили Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять, а всім серцем відчути його невмируще слово.

6 березня 2018 року   в Ів.-Франківському  ОІППО вчителі української мови та літератури  Калуської ЗОШ  I-III № 3 поділились досвідом із  застосування новітніх технологій  у  навчальному процесі .

  9 листопада, у День української писемності та мови, в актовій залі відбулося урочисте відкриття XVIII Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика. Під час цього дійства присутні мали змогу прослухати виступи учнів та переглянути відеопрезентації.

54857766

 

 

 

Учні 9-А класу провели опитування серед      однолітків.  Учасникам інтерв’ю було запропоновано    відповісти на запитання: чи  модно розмовляти      українською і чи існує  мовна проблема в нашій  державі?

   

pegas 18  Сьогодні мова піде про тих, до кого      прилітає Його Величність Пегас, до кого  приходить ЇЇ Світлість Муза.

 Ними  гордиться Калуська школа І-ІІІ  ступенів№3. Вони - вихованці вчителя  української мови та літератури Мар’яни    Маркіянівни Стефанків. 

 

 

книгиКниги - це маяки в океані часу.

А. Шопенгауер

 

 

 Виховний захід на тему "Книга - таїна  великого мистецтва".

 Учасники й організатори - учні 8-А    класу, класний керівник - Попадин    М. Т., бібліотекар - Переверза Д. М.

13.jpg

Корисні посилання

 • Калуш

  Газета Вікна - завжди актуальні новини - Калуш

  Інформаційний портал Калуша

 • Освіта

  Управління освіти Калуської міської ради

  NUSchool

   

 • Новини

Увійти

Вхід на сайт

Логін *
Пароль *