Ваш малюк не збирається припиняти вже другу істерику за сьогодні, і в кімнаті знову лунають пронизливі, нестерпні крики. Ви із задоволенням втекли б із дому і пішли світ за очі, але... на жаль, треба шукати більш раціональний вихід із цієї ситуації.

  Дітям важко контролювати свої емоції, особливо гнів. Проте батьки можуть допомогти їм і відкоригувати такі поведінкові проблеми, як неповага, грубість, агресія, навчаючи дітей управляти гнівом. Управління гнівом – це важлива життєва навичка, володіння якою вбереже дітей від багатьох проблем.

  У дитячому садку чотирирічна Ліза, переповнившись рішучістю, бере коробку з олівцями та папір. Вибравши червоний, вона із силою малює жирні лінії, глибоко вдавлюючи олівець в аркуш паперу.

  Так маленька дитина виражає свої почуття, пов’язані з пережитою нещодавно автомобільною аварією, у результаті якої вона та її мама отримали травми. У той день їх обох привезла в лікарню карета швидкої допомоги. І хоча з моменту аварії пройшло вже кілька тижнів, але кожного разу, коли дівчинка чує сирену чи скрегіт шин, вона починає панікувати.

   Якщо ви хочете, щоб у ваших дітей в майбутньому були яскраві спогади про дитинство, то вам потрібно робити не так вже й багато. Скориставшись цими нехитрими порадами, можна залишити в пам’яті дитини багато чудових і теплих спогадів про перші роки життя.

    Як учитель, ви можете зробити багато для того, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади. Постійний та регулярний контакт з вчителями та друзями допоможе дітям відновити відчуття безпеки. У такі часи ваша відданість, співчуття та навички стають особливо важливими та потрібними!

Що таке «психологічна травма»?

Психологічна травма («психотравма») – це травма, що виникла в результаті дії на психіку людини особисто значущої інформації, інтенсивних або ж довготривалих гостроемоційних, стресових впливів.

  Проблема адаптації дітей до нових умов життєдіяльності є однією із основних проблем особистісно орієнтованого типу педагогічної взаємодії. Адже адаптація – це процес подолання певного напруження, яке виникає при зміні звичних умов життя, вироблення певного стереотипу поведінки особистості в нових умовах.

24.jpg

hot line kid

Корисні посилання

 • Калуш

  Газета Вікна - завжди актуальні новини - Калуш

  Інформаційний портал Калуша

 • Освіта

  Управління освіти Калуської міської ради

  NUSchool

   

 • Новини

Увійти

Вхід на сайт

Логін *
Пароль *