Дітям важко контролювати свої емоції, особливо гнів. Проте батьки можуть допомогти їм і відкоригувати такі поведінкові проблеми, як неповага, грубість, агресія, навчаючи дітей управляти гнівом. Управління гнівом – це важлива життєва навичка, володіння якою вбереже дітей від багатьох проблем.

    Як учитель, ви можете зробити багато для того, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади. Постійний та регулярний контакт з вчителями та друзями допоможе дітям відновити відчуття безпеки. У такі часи ваша відданість, співчуття та навички стають особливо важливими та потрібними!

  Проблема адаптації дітей до нових умов життєдіяльності є однією із основних проблем особистісно орієнтованого типу педагогічної взаємодії. Адже адаптація – це процес подолання певного напруження, яке виникає при зміні звичних умов життя, вироблення певного стереотипу поведінки особистості в нових умовах.

ПОРАДИ
щодо встановлення довіри між проблемним підлітком кризовому для нього стані) і класним керівником

 

ЧОТИРИ ТУРБОТИ ВЧИТЕЛЯ

ЇХ МОЖЕ ПОЛЕГШИТИ ШКІЛЬНА ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Учитель, що звертається до психолога, передусім піклується про виконання своєї професійної діяльності. З чого ж складається ця турбота?

ПРОГРАМА КОРЕКЦІЇ ПОВЕДІНКИ ГІПЕРАКТИВНОЇ ДИТИНИ
(для батьків, учителів)

13.jpg

hot line kid

Корисні посилання

 • Калуш

  Газета Вікна - завжди актуальні новини - Калуш

  Інформаційний портал Калуша

 • Освіта

  Управління освіти Калуської міської ради

  NUSchool

   

 • Новини

Увійти

Вхід на сайт

Логін *
Пароль *